Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Курс N. Функціональні порушення зубощелепної системи.

Курс рекомендований практикуючим лікарям-ортопедам для діагностики м'язово-больової дисфункції СНЩС.

Стоимость 2500 грн.
Даты 24.06.2022 (пт)
Продолжительность 1 день
Преподаватели Третевич Елла Вікторівна, лікар вищої категорії,
викладач центру "Фенестра"
График занятий реєстрація о 9:00; початок о 9:15, закінчення о 19:00

Теоретический раздел:

1. Теорія стресу. Вплив стресу на органи та системи. Роль стресу у виникненні м'язово-суглобової дисфункції та розвитку патології у зубо-щелепній системі.

2. Як правильно зібрати анамнез? Які питання Ви навіть не подумали б поставити пацієнтові? Як скарги на біль у спині, плечі, загрудинні, задишка, порушення слуху, зору, запаморочення у пацієнта допоможуть Вам у діагностиці м'язово-суглобової дисфункції. 

3. Правильність огляду пацієнта: девіація, дифлекція, латеральна та дорсальна пальпація СНЩС.

4. Типи зміщення нижньої щелепи.

5. Виявлення тригерних больових точок.

6. Диференціальна діагностика м'язово-суглобової дисфункції з невритами та невралгіями.

7. Бруксизм. Патологія чи захисна функція? Способи визначення бруксизму. План лікування залежить від ступеня тяжкості бруксизму.

8. Шина чи каппа? Показання та протипоказання до застосування шин. Різновиди шин в залежності від показання до застосування та клінічної ситуації. Як правильно зняти відбиток для шини, типові помилки.

Практический раздел:

 

Практическая демонстрация:

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 10 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 200 грн за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок, що постійно діє.

Прослухайте хоча б один із курсів "Практична ендодонтія" (5 днів),

"Реставрація від А до Я" (5 днів),

"Сучасна ортопедична стоматологія" (2 дні) або

"Ортопедична стоматологія - металокераміка, безметалова кераміка, вініри, вкладки" (2 дні) та отримайте 10% знижку на всі інші курси.
З вересня 2021 діє 5% знижка для клінік, які відправили до нас на курси більше трьох слухачів.