Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Тренінг (Е). Адгезивні волоконні системи. Ефективне шинування та відновлення зубних рядів.

Курс поєднує лекцію, практичну демонстрацію, та індивідуальну роботу на фантомі. Актуальність цієї теми зросла у зв'язку з розвитком імплантації. Адгезивні мости дозволяють зберегти естетику та перешкоджають зміщенню зубів.

Стоимость 3500 грн.
Даты 24.08.2022 (ср)
11.10.2022 (вт)
Продолжительность 1 день
Преподаватели Бублай Оксана Петрівна, лікар вищої категорії,
головний викладач центру "Фенестра"
График занятий 9:00 - 18:00

Теоретический раздел:

1. Типи адгезивних волоконних систем (АВС), представлених на ринку (Ribbond, Connect, GlasSpan, Fiber Splint, Splint it!, J-FiberRote, J-FiberTape, J-FiberBulk, шинуючі волокна "Arcona"), критерії їх зручності та ціни. Показання, підготовка до роботи та етапи встановлення різних АВС.

2. Адгезивні волоконні шини (АВШ) - сучасна альтернатива традиційним знімним та незнімним пародонтальним шинам. Переваги АВШ. Біомеханічні принципи шинування різних відділів зубних рядів з урахуванням векторів сил, що діють. Види шинування. Варіанти підготовки зубів до шинування. Основні етапи роботи. Шинування фронтальних та жувальних зубів. Забезпечення додаткового зміцнення рухомого зуба в шині. Шляхи підвищення міцності АВШ.

3. Стабілізація зубів при повному та неповному вивиху, реплантації.

4. Постортодонтичні ритейнери.

5. Адгезивні мостоподібні протези (АМП) – замість металокераміки та імплантації. Види АМП. Критерії вибору матеріалу та конструкції. Необхідна підготовка та можливі варіанти препарування різних груп зубів. Способи стабілізації АМП. Посилення конструкції мостоподібних протезів. Основні етапи роботи.

6. Негайне та відстрочене відновлення відсутнього зуба. Унікальні можливості використання екстрагованих зубів. Особливості розміщення волоконних конструкцій у фронтальному та жувальному ділянках, обґрунтування поєднаного застосування двох різних систем в одній клінічній ситуації. Шляхи досягнення оптимального співвідношення з яснами. Виготовлення "перехідних" АМП при імплантації. Обмеження у використанні гарнітурних зубів.

7. Курація пацієнтів з АВШ та АМП, рекомендовані засоби гігієни, частота обігу та нюанси роботи.

 

Практический раздел:

Самостійна робота:

Відновлення відсутнього зуба композитом із використанням скловолоконної балки на моделях з м'якою ясною.

 

 

Практическая демонстрация:

1. Демонстрація різних варіантів адаптації АВШ на фантомі з м'якою ясною при стабілізації зубів. Покрокове виготовлення скловолоконної шини прямим способом.

2. Демонстрація етапів заміщення фронтального та жувального зубів з використанням необхідних аксесуарів (балка, джгут, коффердам, матриці, клини), техніка моделювання відсутнього зуба, його розташування щодо ясна та взаємодія із зубом-антагоністом.

3. У ході демонстрації Ви зможете спробувати в роботі адгезивне волокно Arcona на фантомі з м'якою ясною.

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 15 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 200 грн за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

 

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок, що постійно діє.

Прослухайте хоча б один із курсів "Практична ендодонтія" (5 днів),

"Реставрація від А до Я" (5 днів),

"Сучасна ортопедична стоматологія" (2 дні) або

"Ортопедична стоматологія - металокераміка, безметалова кераміка, вініри, вкладки" (2 дні) та отримайте 10% знижку на всі інші курси.
З вересня 2021 діє 5% знижка для клінік, які відправили до нас на курси більше трьох слухачів.