Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Тренінг (Rо). Рентгенографія в повсякденній стоматологічній практиці.

Завдяки різноплановому підходу до техніки рентгенографії курс буде корисний та цікавий лікарям, а також їх помічникам, які працюють і з плівковими знімками, і з цифровим радіовізіографічним зображенням.

Стоимость 2500 грн.
Даты 30.07.2024 (вт)
Продолжительность 1 день
Преподаватели Бублай Оксана Петрівна, лікарка вищої категорії, головний викладач центру "Фенестра"
График занятий 9:00 - 15:00

Теоретический раздел:

 

В рамках курсу розглядаються різні види рентгенографічних досліджень, вибір максимально інформаційного дослідження залежно від галузі застосування, особливості підготовки пацієнта та техніка виконання рентгенівської зйомки. Також докладно буде розібрано можливі помилки при проведенні Rö-досліджень та способи їх усунення.

 

На курсі будуть висвітлені важливі питання читання та оцінки рентгенограм з урахуванням віку пацієнта у нормі та патології.

 

Практический раздел:

Під час практичної частини ви оволодієте технікою паралельної рентгенографії з використанням позиціонерів, бісектрисною технікою виконання періапекальних рентгенограм, а також інтерпроксимальною (bite-wing) технікою.

Щоб уникнути накладання досліджуваних об'єктів, оволодієте прийомами отримання окремих зображень.

Під керівництвом лікаря-викладача ви навчитеся застосовувати ці техніки за показаннями та максимально ефективно.

 

Практическая демонстрация:

 

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 15 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 350 грн. за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

 

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок.
Пройдіть один із трейнінгів:

  • "Практична ендодонтія"
  • "Реставрація від А до Я"
  • "Ортопедична стоматологія-від теорії до практики"
  • "Ортопедична стоматологія: металокераміка, безметалова кераміка, вініри,вкладки"

та отримайте 10% знижку на всі інші заходи центру.
Для клінік, які відправили на наші заходи більше трьох учасників, діє знижка 5%.