Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Тренінг (Rо). Рентгенографія в повсякденній стоматологічній практиці.

Завдяки різноплановому підходу до техніки рентгенографії курс буде корисний та цікавий лікарям, а також їх помічникам, які працюють і з плівковими знімками, і з цифровим радіовізіографічним зображенням.

Стоимость 2000 грн.
Даты 23.08.2022 (вт)
12.10.2022 (ср)
Продолжительность 1 день
Преподаватели Бублай Оксана Петрівна, лікарка вищої категорії, головний викладач центру "Фенестра"
График занятий 9:00 - 15:00

Теоретический раздел:

 

В рамках курсу розглядаються різні види рентгенографічних досліджень, вибір максимально інформаційного дослідження залежно від галузі застосування, особливості підготовки пацієнта та техніка виконання рентгенівської зйомки. Також докладно буде розібрано можливі помилки при проведенні Rö-досліджень та способи їх усунення.

 

На курсі будуть висвітлені важливі питання читання та оцінки рентгенограм з урахуванням віку пацієнта у нормі та патології.

 

Практический раздел:

Під час практичної частини ви оволодієте технікою паралельної рентгенографії з використанням позиціонерів, бісектрисною технікою виконання періапекальних рентгенограм, а також інтерпроксимальної (bite-wing) технікою.

Щоб уникнути накладання досліджуваних об'єктів, оволодієсте прийомами отримання окремих зображень.

Під керівництвом лікаря-викладача ви навчитеся застосовувати ці техніки за показаннями та максимально ефективно.

 

Практическая демонстрация:

 

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 15 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 200 грн за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

 

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок, що постійно діє.

Прослухайте хоча б один із курсів "Практична ендодонтія" (5 днів),

"Реставрація від А до Я" (5 днів),

"Сучасна ортопедична стоматологія" (2 дні) або

"Ортопедична стоматологія - металокераміка, безметалова кераміка, вініри, вкладки" (2 дні) та отримайте 10% знижку на всі інші курси.
З вересня 2021 діє 5% знижка для клінік, які відправили до нас на курси більше трьох слухачів.