Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Тренінг (Q). Відтворення анатомічної форми зубів.

Курс буде корисним і тим лікарям, які вже прослухали курси з реставрації, і особливо тим лікарям, які планують пройти цикли "А", "Sp" та "Sa" у нашому центрі.

Дводенний курс, присвячений тонкощам анатомічної будови та різним технікам моделювання зубів. Курс розроблений спеціально для лікарів, які прагнуть максимально точного відтворення форми зубів.

Стоимость 4000 грн.
Даты 04-05.06.2024 (вт-ср)
Продолжительность 2 дні
Преподаватели Бублай Оксана Петрівна, лікар вищої категорії,
головний викладач центру "Фенестра"
График занятий 1-й день 9:00 - 18:00
2-й день 9:00 - 18:00

Теоретический раздел:

Слухачі наших циклів з реставрації фотополімерними матеріалами вже переконалися на своєму досвіді, наскільки важливими є знання анатомічних особливостей зубів, без яких створення більш естетичних та функціональних реставрацій стає практично неможливим.

 

Тому, враховуючи відгуки та побажання слухачів, викладачі центру спеціально розробили окремий курс з художнього моделювання зубів, розширивши цю тему та виділивши її із загального циклу лекцій з естетичних реставрацій. Точне відновлення анатомічних особливостей різних груп зубів дозволить Вам створювати естетичніші, достовірніші, а головне - адаптовані за прикусом функціональні реставрації.

 

Курс буде корисним і тим лікарям, які вже прослухали курси з реставрації і, особливо, тим лікарям, які планують пройти цикли “А” та “SpSa” у нашому центрі.

 

  • Загальна характеристика зубів; міжнародна анатомічна номенклатура термінів.
  • Поділ зубів на групи за принципом гетеродонтності.
  • Характеристика форми, розмірів, функціональних особливостей чотирьох груп; рельєф та контури меж вестибулярної, язичної, медіальної, дистальної та оклюзійної норми різців; іклів; премолярів; молярів.

 

Практический раздел:

Відтворення (на пластиліні в масштабі ≈ 1:5) зубів кожної з чотирьох груп з урахуванням особливостей рельєфу та меж кожної з п'яти поверхонь, а також основних ознак латеризації зубів.

 

Практическая демонстрация:

 

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 25 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 350 грн. за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

 

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок.
Пройдіть один із трейнінгів:

  • "Практична ендодонтія"
  • "Реставрація від А до Я"
  • "Ортопедична стоматологія-від теорії до практики"
  • "Ортопедична стоматологія: металокераміка, безметалова кераміка, вініри,вкладки"

та отримайте 10% знижку на всі інші заходи центру.
Для клінік, які відправили на наші заходи більше трьох учасників, діє знижка 5%.