Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Семінар (P). Короткий курс з діагностики та первинного лікування запальних захворювань пародонту.

Курс для лікарів-терапевтів, які хочуть знати методики та вміти надавати первинну допомогу при запальних захворюваннях пародонту.
Після проходження семінару видається сертифікат з нарахуванням 10 БАЛІВ Безперевного Професійного Розвитку (БПР)

Стоимость 3000 грн.
Даты
Продолжительность 1 день
Преподаватели Приходченко Світлана Валеріївна, к.м.н.
График занятий 9:00 - 18:00

Теоретический раздел:

1. Пародонт - його анатомія та морфологія.

2. Сучасна термінологія складових пародонту. Етіологія захворювання пародонту. Фактори ризику при пародонтиті: місцеві та системні.

3. Захворювання пародонту, спричинені нальотом: патогенез. Розуміння патогенезу дозволяє клініцисту прийняти раціональне рішення та вибрати ефективний метод лікування.

4. Класифікації захворювань пародонту, прийняті за кордоном і нашій країні.

Загальне та інструментальне обстеження, мистецтво діагностики у пародонтології. Реєстрація отриманих даних, пародонтальних індексів у пародонтологічній карті. Приклад заповнення картки. Клінічна оцінка та аналіз оклюзії. Роль оклюзії у стані пародонту та прогресуванні захворювання.

5. Рентгенологічне дослідження як метод діагностики та як невід'ємна частина прогнозу та плану лікування. Інтерпретація рентгенограм: межі консервативного лікування та перехід до хірургічної пародонтології. Ази хірургічної пародонтології, необхідні у практиці стоматологів-ортопедів та стоматологів-терапевтів

6. Основні засади комплексного лікування захворювань пародонту. Первинне пародонтологічне лікування.

7. Професійне чищення зубів. Основні принципи, алгоритм дій, засоби для проведення професійного чищення зубів: ручні та електромеханічні, інструменти для полірування та згладжування поверхні кореня, повітряно-абразивні системи. Протипоказання та обмеження застосування звукових, ультразвукових та повітряно-абразивних систем.

8. Ремінералізуюча терапія після проведення професійного чищення зубів.

9. Особливості гігієнічного догляду, вибір засобів гігієни при захворюваннях пародонту.

10. Основні засади комплексного лікування захворювань пародонту. Етіологічне, патогенетичне, симптоматичне лікування. Антимікробна терапія захворювань пародонту: системна та місцева, групи препаратів, показання та протипоказання до призначення препаратів.

11. Протизапальне лікування: системне та місцеве.

12. Іммобілізація рухомих зубів з використанням сучасних конструкцій, що шинують.

13. Класифікація адгезивних волоконних систем. Показання до проведення довготривалого шинування. Протипоказання, умови накладання конструкцій, що шинують.

14. Виборче пришліфування - мінімальна корекція оклюзії, що проводиться на етапі усунення запалення. Це перший крок до гармонії стоматогнатичної системи, який має вміти робити кожен лікар. Методики пришліфовування.

15. Практична частина - визначення та маркування центричних та ексцентричних супраконтрактів на моделях.

 

 

 

 

Практическая демонстрация:


 

 

 

 

Примечание:

Під час реєстрації на семінар кожний учасник пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі  часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням учасника оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного тренінгу або семінару.
Після закінчення семінару видається сертифікат із нарахуванням 10 балів. Згідно з Додатком 4 до Порядку проведення атестації лікарів п.4 розділу VI (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України від 22.02.2019 №446 у редакції наказу МОЗ України від 18.08.2021 №1753).

 

Халат і змінне взуття за бажанням

 

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання. Докладніше див. Проживання

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Для більш результативного проходження семінарів та тренінгів перед приїздом на будь-який з них ми  рекомендуємо прочитати наявну у вас літературу відповідну тематиці заходу. Це покращить сприйняття нової інформації.

 

 

 

 

Скидки:

У нашому центрі існує система знижок.
Пройдіть один із трейнінгів:

  • "Практична ендодонтія"
  • "Реставрація від А до Я"
  • "Ортопедична стоматологія-від теорії до практики"
  • "Ортопедична стоматологія: металокераміка, безметалова кераміка, вініри,вкладки"

та отримайте 10% знижку на всі інші заходи центру.
Для клінік, які відправили на наші заходи більше трьох учасників, діє знижка 5%.