Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Короткий майстер клас (Sа). Пряме відновлення передньої групи зубів.

Ми також рекомендуємо взяти участь у короткому майстер-класі з відновлення жувальної групи зубів. Саме надійна реставрація зубів задньої групи забезпечує прогнозоване естетичне відновлення передньої.

Майстер-клас дозволить протягом дня ознайомитися з клінічними та методичними особливостями відновлення зазначеної групи зубів, допоможе оптимізувати Вашу роботу з виконання реставрацій, здатних задовольнити найвибагливішого пацієнта.

Стоимость 3500 грн.
Даты 31.08.2022 (ср)
28.09.2022 (ср)
26.10.2022 (ср)
Продолжительность 1 день
Преподаватели Бублай Оксана Петрівна, лікар вищої категорії,
головний викладач центру "Фенестра®"
График занятий 9:00 - 18:00

Теоретический раздел:

1. Оцінка клінічної ситуації (ступінь руйнування, анатомічні та оптичні характеристики зуба).

2. Планування реставрації (вибір матеріалу, аксесуарів, техніки заміщення дефекту).

3. Необхідність ізоляції робочого поля.

4. Особливості адгезивної техніки препарування порожнин III IV та V класів за Блеком.

5. Способи запобігання поширеним проблемам при створенні «невидимої реставрації», оптимізація методики відновлення зубів з урахуванням властивостей матеріалів.

6. Контурування та фінішна обробка реставрації.

 

 

Практический раздел:

Самостійна робота:
Реставрація 2-х фронтальних зубів з відновленням контактного пункту, вестибулярної та оральної поверхні, ріжучого краю на фантомі з м'якими яснами.

 

 

Практическая демонстрация:

Спостереження за роботою викладача (відновлення на фантомі сильно зруйнованого фронтального зуба із супутніми коментарями).

 

 

Примечание:

Під час реєстрації на курс кожен слухач пред'являє документ, що засвідчує особу (з фотографією). У разі неповного прослуховування курсу, часткової участі, вибіркового відвідування днів (годин) за бажанням слухача оплата не повертається. Просимо уважно читати програму кожного курсу.
По закінченню курсу видається сертифікат із нарахуванням 15 балів. Згідно з Додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів (наказ Міністерства Охорони Здоров'я України №446 від 22.02.2019).
Халат і змінне взуття за бажанням

На час Вашого перебування у Києві будемо раді запропонувати проживання від 200 грн за добу за адресою розташування нашого центру (вул. Межигірська, 25).  Докладніше див. "Замовте проживання у нас"


РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Шановні лікарі, для більш результативного проходження курсів перед приїздом на будь-який з них ми наполегливо рекомендуємо прочитати літературу відповідну тематиці курсу. Це освіжить ваші знання з термінології та тематичних понять, що, у свою чергу, сприятиме більш ефективному сприйняттю інформації.

 

 

Скидки:

Вартість кожного з майстер-класів – 3500,00 грн.

При участі в двох майстер-класах діятиме система знижок та загальна вартість складатиме 6000,00 грн., а не 7000 грн.

У нашому центрі існує система знижок, що постійно діє.

Прослухайте хоча б один із курсів "Практична ендодонтія" (5 днів),

"Реставрація від А до Я" (5 днів),

"Сучасна ортопедична стоматологія" (2 дні) або

"Ортопедична стоматологія - металокераміка, безметалова кераміка, вініри, вкладки" (2 дні) та отримайте 10% знижку на всі інші курси.
З вересня 2021 діє 5% знижка для клінік, які відправили до нас на курси більше трьох слухачів.