Ласково просимодо нашого центру Курси та майстер-класи25 курсів та майстер-класів Контактияк з нами зв’язатися Календар курсівцентру ЗНИЖКИ!!! в нашому центрі Проживаннязамовте проживання у нас Реквізитияк можно оплатити курси Новиниостанні новини центру Харчуванняде можна перекусити Документи
vkontakte facebook twitter Instagram

Адреса центру "Фенестра"

м. Київ, вул. Межигірська, б.25

Станція метро "Контрактова площа"

+38 (044) 482-4858


 

Ласково просимо

2023 року Стоматологічний навчальний центр «Фенестра®» святкує 26-й рік своєї діяльності. Ми продовжуємо працювати для фахівців, які постійно прагнуть удосконалити свій професійний рівень.

На сьогоднішній день своїм слухачам ми пропонуємо 25 курсів підвищення кваліфікації, які будуть корисні для лікарів-стоматологів та їх асистентів.

Наші програми розроблені з урахуванням потреб та можливостей українських стоматологів та їхніх пацієнтів. Ми дбаємо про те, щоб кожен слухач почував себе комфортно на наших заняттях.

Викладачі центру «Фенестра» мають великий досвід практичної роботи, а також досвід викладання.

Наші курси – це оптимальне поєднання теорії та практики, чудова можливість у стислі терміни отримати максимум корисної інформації.

Заняття проходять у групах до 12 осіб, що дозволяє викладачеві контролювати виконання роботи кожного слухача курсів, а учаснику – якісно опановувати практичні навички.

Кожен курс – це вивчення сучасних та найефективніших методик. Ми постійно розвиваємось та пропонуємо нові курси. Так ми запровадили нові курси з «Моделювання зубів» та «Корекції оклюзійних порушень», які користуються величезною популярністю у лікарів. Також ми пропонуємо нові майстер-класи з реставрації: майстер-клас (Sa) – «Пряме відновлення фронтальної групи зубів» та майстер-клас (Sp) – «Пряме відновлення жувальної групи зубів». Одноденні майстер-класи розроблені згідно з побажаннями наших слухачів, для яких тривалість навчальних програм має велике значення. Було розроблено курс "Функціональні порушення зубо-щелепної системи", який рекомендований практикуючим лікарям-ортопедам для розширення знань у галузі діагностики м'язово-больової дисфункції СНЩС.

Як і раніше залишається чинною система знижок для тих лікарів, які були слухачами курсів А, Д, М, М1 з 1997 року.

Ми робимо все, щоб задовольнити бажання професіоналів досягати нових висот.

Для отримання будь-якої інформації про діяльність нашого центру дзвоніть нам. Ми завжди будемо Вам раді.

 


Тут починається ШЛЯХ ДО ДОСКОНАЛОСТІ В СТОМАТОЛОГІЇ!

 

 

 

З найкращими побажаннями,

Колектив навчального центру "Фенестра".